FASHION

I Love Polish Brands! Do you?!

Topowe polskie marki streetwearowe, i nie tylko…

Zacznijmy od moich ulubionych :

Local Heroes- marka której założycielkami są Areta i Karolina, świetnie radzą sobie na polskim rynku i nie tylko (200 tysięcy fanów) ich ciuchy noszą gwiazdy m.in Cara Delevingne, Anja Rubik czy Justin Bieber. Dziewczyny bawią się modą, prowokują i chcą, aby to właśnie odważni ludzie nosili ich ubrania i kreowali siebie.

MISBHV- chyba najbardziej rozpoznawalna i doceniania polska streetwearowa marka, założona przez Kasię i Natalię, obecnie dziewczyny mają prawie 100 tysiecy fanow na fb, a ich ubrania nosi między innymi Kylie Jenner. Ciuchy- jak same mówią- skierowane do młodych, odważnych, ciekawych świata ludzi.

Femi Pleasure – kolejna marka założona przez 2 dziewczyny i tylko dla dziewczyn. Są to ubrania i akcesoria streetwearowe, wygodne, w ciekawe wzory, plecaki. Dziewczyny wspierają sporty ekstremalne, a ich marka skierowana jest do klientek żyjących aktywnie.

Aloha From Deer- prawie 400 tysiecy fanów, założona przez Mariusza Mac, charakterystyczne bluzy z printami podbiły serca klientow, sama je uwielbiam, ponieważ wykonane z wysokogatunkowej miękkiej bawełny.

The Odder Side- założone przez UWAGA! 2 dziewczyny ! 🙂 za co kocham tę markę? Bo jest „easy to wear”, uniwersalna i sexy! Firmę cechują proste fasony, stonowane kolory.
Inne polskie znane i doceniane marki to : Prosto, PLNY Lala, Turbokolor…

Jeśli znacie marki które warto jeszcze wymienić, i pasują do tego zestawienia- komentujcie 🙂
Pozdrawiam,
Ania

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply
    yourlook.pl
    09/01/2017 at 13:50

    Rzadko mam okazję czytać tak dobre artykuły. Dzięki!

  • Leave a Reply